Lenovo A7000 Turbo tanıtıldı! Türkiye’de satılacak mı?

Çinli teknoloji devi Lenovo, akıllı telefon pazarındaki payını genişletmek için yeni modeller üretmeye devam ediyor. Lenovo’nun yeni akıllı telefonu A7000 Turbo firma tarafından tanıtıldı.

Daha çok dizüstü bilgisayarları ile tanınan Lenovo, geçtiğimiz hafta K4 Note adlı akıllı telefonunu tanıtmıştı. Firma akıllı telefon pazarındaki pastadan pay alabilmek için yeni bir modelin daha tanıtımını yaptı. Firmanın A7000 Turbo adını verdiği yeni akıllı telefonu, Tüketici Elektroniği Fuarı (CES 2016)’nda kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Lenovo A7000 Turbo, akıllı telefon modellerinde neredeyse standart haline gelen 5.5 inçlik ekrana sahip. Fiyat olarak orta düzey bir telefon olan A7000 Turbo, özellikleri itibariyle segmentindeki rakiplerinden çok daha üstün. Zira A7000 Turbo sekiz çekirdekli MediaTek MT6752 işlemci ve 2 GB RAM’in yanında, 13 MP’lik arka kamera ve 5 MP’lik ön kamera ile oldukça tatmin edici özellikler sunuyor. Üstelik tüm bu özelliklere sahip Lenovo A7000 Turbo’nun fiyatı ise yalnızca 165 $ olarak açıklandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir