Mafia 3 çıkış tarihi belli oldu!

En son 2010 yılında Mafia 2 ile oyun severlere keyifli saatler yaşatan Mafia serisi nihayet geri dönüyor. 1940’ların Amerikası dokusunu mükemmel bir senaryo ile yansıtmayı başaran Mafia 2’nin tadı aradan geçen 5 seneye rağmen oyun severlerin hala damağında. 2016 yılında çıkması beklenen Mafia 3 ise bir 5 yıl daha unutmayacağımız bir oyun olmayı başarabilecek mi gelin birlikte bakalım.

Arkadaşları mafya tarafından öldürülen bir Vietnam Savaşı gazisi olan Lincoln Clay’in intikam hikayesini anlatan Mafia 3, 1968 yılının New Orleans’ında geçiyor. Mafia 2’den tanıdığımız Vito Scaletta ile birlikte dönemin İtalyan mafyalarına karşı savaşacağımız Mafia 3, Mafia 2’de olduğu gibi serbestçe dolaşabileceğimiz bir haritaya sahip. İster bol bol silahlı çatışmaya girerek, ister bir suikastçi gibi sessiz sessiz ilerleyerek oynayabileceğimiz Mafia 3’de bizleri bekleyen en önemli yeniliklerden biri artık neredeyse her TPS (Third-Person Shooter) oyunda karşımıza çıkan siper alma sistemi. Diğer bir dikkat çeken yenilik ise canlı ele geçirdiğimiz karakterleri sorgulayarak bilgi elde edebilmemiz.

Mafia 3 çıkış tarihi

Mafia ve Mafia 2’deki iliklerimize kadar hissettiğimz o ünlü Amerikan mafya savaşlarını bizlere tekrar yaşattıracağını umduğumuz Mafia 3, 26 Nisan 2016 tarihinde oyun severlerle buluşacak.

Mafia 3 Tanıtım Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir