Siemens Espresso ve Kahve Makinesi ile premium kahve keyfi!

Siemens espresso ve kahve makinesi ile premium kahve keyfi elinizin altında. Siemens Ev Aletleri, özel aroma koruyucu 235 gramlık çekirdeki haznesine sahip, hızlı ve sessiz çalışan ve TFT göstergeli interaktif ekranlı ve paslanmaz çelik gövdeli yeni EQ9 serisi TI903209RW tam otomatik espresso ve kahve makinesini tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Tam İstenen Kıvam, Mükkemel Aroma

6 profillik hafızasıyla kahvenizi tam istediğinzi özellik ve kıvamda aklında tutan kahve makinesi, tek bir dokunuşla Latte Macchiato, sütlü kahve, Espresso Macchiato, Espresso, Espresso doppio ve Cappuccino hazırlayabiliyor. Mükemmel aromayı elde etmek için en ideal bar basıncını uygulayan makine, AromaDouble Shot fonksiyonu ile de kahve aromasından ödün vermeden ekstra yoğun kahve seçeneği sunuyor. İsterseniz süt köpüğü, sıcak süt veya sadece sıcak su hazırlayabiliyorsunuz. Bütün bu üstün yeteneklerini sergilerken işini sessizce yapmayı başaran Siemens TI903209RW kahve makinesi her içecekten sonra süt sistemini otomatik temizleyen basınçlı sistemiyle hayatınızı kolaylaştırıyor.

Kahve Keyfine Konfor Katıyor

5 farklı ölçüde ayarlanabilen içecek seçenekleri, yüksekliği ayarlanabilir kahve çıkışı, aynı anda iki kahve veya cappuccino yapabilmesi ve kolayca çıkartıla 2,3 litrelik su tankıyla kahve keyfine üstün bir konfor katıyor. Kahve veya su biterken de erken uyarı veriyor.

İstediğiniz İncelikte Kahve Öğütüyor

1500 watt’lık gücü ve yükselk kaliteli seramik kahve öğütücüsü (silent cream drive) ile çekirdeki öğütme inceliğini istediğiniz gibi ayarlamayı mümkün kılıyor. Sabahları ilk fincan kahvenizi 45 saniyede hazırlayabilen hızlı kahve makinesi tam 15 bin fincan garantisi sunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir