Total War: Warhammer fantastik senaryosuyla geliyor!

Gerçek zamanlı strateji oyunlarından hoşlananlar için vazgeçilmez olan Total War, 2016 yılında çıkacak olan yeni oyunu Warhammer ile birlikte serinin reçetesinde radikal bir değişikliğe gidiyor. Bugün kadar dünya tarihinin çeşitli dönemlerinde geçen Total War serisi ilk defa fantastik bir kurguyla geçen bir oyunla karşımızda olacak.

Hannibal olup Roma’yı fethetmek veya Osmanlı olup Viyana kapılarını aşmak gibi tarihi başarıları tatma fırsatını bugüne kadar çıkardığı 14 farklı oyun ile birlikte bizlere bol bol sunan Total War bu kez büyük bir değişikliğe gitti. İmparatorluk, Yeşilderililer, Cüceler ve Vampir Kontlar olmak üzere dört farklı grup ile oynanabilecek Warhammer, oyun mekanizmasında da bazı yenilikler sunuyor. Total War serisinin en büyük özelliklerinden biri olan her grubun kendine has savaş stratejileri ve yetenekleri olması durumu Warhammer‘da da devam ederken, artık uçan birimleri de oyun içerisinde kullanabileceğiz. Bina kurma, diplomasi gibi mekanizmalar eski Total War serisinde olduğu gibi kalırken, suikastçi gibi birimleri artık savaşlarda da kullanabilmek mümkün. Birimlerin vücut çeşitliliği artarken animasyonlar da hatırı sayılır derecede geliştirilmiş.

Büyük bir komutan olmak hissiyatını bizlere uzun yıllardır yaşatmayı başaran Total War serisi, gerçeklikten koptuktan sonra da aynı tadı verebilecek mi öğrenmek için 2016 Nisan’ına kadar beklememiz gerekiyor.

Total War: Warhammer Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Win Vista 32 or better
İşlemci: Core 2 Duo E6850 3.0GHz or Athlon II X3 455
RAM: 3 GB
Hard Disk Kapasitesi: 45 GB
Ekran Kartı: GeForce 8800 GTS 512MB or Radeon HD 2900 XT 512MB(+512MB)
DirectX sürümü: DX 10

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Win 7 64 or better
İşlemci: Core i5-2310 2.9GHz or Phenom II X6 1065T
RAM: 4 GB
Hard Disk Kapasitesi: 45 GB
Ekran Kartı: GeForce GTX 660 or Radeon R9 270(+1024MB)
DirectX versiyonu: DX 11

Total War: Warhammer Tanıtım Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir