World of Warcraft: Legion yeni özelliklerle geliyor!

Son 11 yıldır MMORPG denildiğinde akla gelen ilk oyun olan World of Warcraft, geçtiğimiz 2 yıl içerisinde oyuncu sayısında ciddi bir düşüş yaşasa da yaklaşık 6 milyon online oyuncuyla halen en çok oynanan MMORPG olma unvanını koruyor. 2004 yılından bu yana piyasaya sürdüğü 5 ek paket ile devasa evrenini canlı tutmayı başaran Blizzard, 2016 yılıyla birlikte Legion isimli 7. ek paketi de sunmaya hazırlanıyor. Legion ek paketiyle gelecek olan yeniliklere göz atarsak;

Wow: Legion yeni özellikler

– Level sınırı 100’den 110’a yükseltiliyor.
– PvP Honor sistemiyle sadece PvP’de kullanılabilecek yeni yetenekler bizi bekliyor.
– Doomhammer, Frostmourne ve Soulreaper gibi her sınıfa özgü olacak 36 yeni silaha Legion ek paketiyle birlikte kavuşacağız.
– Hunter ve Warlock sınıflarının oyun stratejilerine gelen bazı değişikliklerin yanı sıra Diablo evreninden de tanıdığımız Witch Hunter’da hero class olarak oyuna ekleniyor.

Artık MMORPG evrenleri eskisi kadar popüler olmasa da Blizzard sadık takipçilerini WoW ile bir 11 yıl daha mutlu edebilecek gibi görünüyor.

WoW: Legion ne zaman çıkacak?

World of Warcraft: Legion oyunu Microsoft Windows ve OS X versiyonları ile 2016 yılının Mart ile Haziran ayları arasında bir tarihte piyasaya çıkması bekleniyor.

WoW: Legion Sistem Gereksinimleri

Minimum Gereksimler

İşletim Sistemi: Windows XP 32bit
İşlemci: Intel Core 2 Duo E 6600 2.4Ghz – AMD Phenom 8750 Triple-Core
RAM: 1 GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GT 720 v2 – AMD Radeon R7 240 2GB
Harddisk Kapasitesi: 35 GB
Direct X versiyonu: DX 9

WoW: Legion Oyun Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir